Anti Emo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

emo haters killers and hunters

HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

Güzel Bir Hikaye

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 2:36 am

Şimdi efenim bu site önceden bizimdi ben ve arkadaşlarım olarak itiraz etmek istiyoruz. Siz anlayamayacaksınız tabii ama beni arkedeşlerim çok iyi anlıyor biz sitemizi istiyoruz sitemizi gavurlar ele geçirmiş hay amk ajklsakhdasda. Ne istediniz lan bizden gül gibi geçiniyorduk biz kardeş kardeş orası bizim yuvamızdı yuvamızı aldınız sokakta kaldık biz ama ne boktan haberiniz var ki arkadaşlıktan dostluktan ne anlarsınız olm ya burası bizim dedik o kadar Güzel Bir Hikaye Icon_evil
Back to top Go down
BuckFush

BuckFush

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 2:51 am

asdasfşlşdsfkşdslgkdşlfj efenim ben de aynı ruh hali içersindeyim bizim eski forumdaki geyiklerimiz bambaşkaydı çok üzülüyorum (başka bi neden de 2000 mesaj sayısını geçene kadar götümün düşmesiydi.) mamafih yine de mervenin mesaj sayısını geçememiştim her neyse.

BU FORUM BİZİMDİR anadolunun bağrından kopup geldik bu forumlarda yeşerdik biz bikaç gavur mu alacak bu toprakları elimizden HEHEYTT

SALDIRIN ULAN GAZA GELDİM ASDJKLFKSDHGSDKJH
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 2:54 am

hfjkashfjashfıasljghıdlfjgkljhgkljghj. biraz daha bekleseydik merveyi geçebilecektik sjkdhkas benim de 5bini aşmıştı sanırsam hiç hatırlamıyorum ancak o mesajların her birinde hatıramız var! kokumuz var ! Very Happy anı onların hepsi. bir kalemde silmişler lanet gavurlar ah efenim o geyiklerimizi ben de nasıl özlüyorum bir bilseniz hep bu körolasıcalar yüzünden.

Bu forum bizimdir bizim kalacak çok haklısınız anadolu çocuğuyuz biz bir kaç gavur mu alacak bu topraklardan peheheheyyytttt.
Back to top Go down
BuckFush

BuckFush

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 2:59 am

sdajfhdsjkfhksdjhf merveninki baya bi 7000 i geçmişti lan neyse o kadar emek boşa gitti KAHROLSUN DOMAIN DÜŞMANLARI !!

hemen de saldırmışlar boş site diye elin gavurları.çabuk merve yunus çağla deniz(küçüksilmeyen) vs vs hepsini çağır FORUMUMUZU GERİ ALIYORUZ ULANNN
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:02 am

sen deniz merve diğer deniz hariç kimsenin msni yok bende jaskdakhdjasdjdfgfd. küçüksilmeyen denizi de zaten göremiyorum msnde falan skdljakdhasdas. diğerlerine nasıl haber ulaştıracağız efenim. herkesi haberdar etmeliyiz bu site bizim olmalı gavurlara yar edemeyiz.
Back to top Go down
BuckFush

BuckFush

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:08 am

asfsdgfdg olsun milli birlik ve beraberlik sağlamalıyız toplayabildiğimiz kadar eskilerden toplayalım efenim.
Back to top Go down
TMLS

TMLS

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:11 am

BuckFush wrote:

BU FORUM BİZİMDİR anadolunun bağrından kopup geldik bu forumlarda yeşerdik biz bikaç gavur mu alacak bu toprakları elimizden HEHEYTT

Selamun aleyküm gardaşlarım çalın marşları siteyi gavurların elinden temizlemenin vakt... zzt kestik yukarıdaki yorumu yapan sevgili - tatlıXD- kişi tebrik ederim seni, her ne kadar bu küçük yorumu yapmamın bir bakıma ayıca olacağını düşünsem de de sizinki tam bir "Gıldır gıç, gel ağzıma sıç" vakasıymış, olay gavurlarla dalga geçmekse ben de varım Very Happy
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:14 am

Tebi tebi tebi her daim alksdlajhdkashdjasgdahsgda.
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:15 am

Bu namıssızlar sitemizi çaldı yanlarına bırakacaklarımızı mı sandılar aceba.
Back to top Go down
BuckFush

BuckFush

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:15 am

dşlfgklfdş hoşgeldin aramıza gadfağdır

BU ARADA BU KODUUMUN FORUMUNDA NİYE İMZA ÇIKMIYO A.Q!!!
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:17 am

AYNEN YA NE BOKTAN BİR İŞ BU AKE !
Back to top Go down
TMLS

TMLS

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:19 am

Cünüp eli değmiş ondandır! Güzel Bir Hikaye Icon_evil
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:20 am

Lanetli bura sjkdsakhdjashd.
Back to top Go down
BuckFush

BuckFush

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:22 am

sdkşfjsdklgdjfklgj bence ben üye olduktan sonra oldu asfdhsdgfsd
Back to top Go down
Ezgi

Ezgi

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitimeSat Jun 19, 2010 3:23 am

shdjkhjasdhkjaskhfkljgfısdofjgdokjghsfglhjgfljhfgkjhgfkjhkfjgdf yok yok ben olduğumda da böyleydi asljkdfkljahfshfjsdhfjsdfhd. hep bu gavurlar yüzünden.
Back to top Go down
Sponsored content

Güzel Bir Hikaye Empty
PostSubject: Re: Güzel Bir Hikaye   Güzel Bir Hikaye Icon_minitime

Back to top Go down

Güzel Bir Hikaye
Back to top 
Page 1 of 1